Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Morderstwo na Stawkach. Policja szuka sprawcy!

Tragedia na jednym z ostrowieckich osiedli. Nie żyje 30-latek ugodzony nożem. Mężczyzna zginął podczas awantury, jaka rozpętała się w trakcie imprezy zakrapianej alkoholem.

foto: naOSTRO.info

Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić w mieszkaniu na osiedlu Stawki, w którym doszło do tragicznego zdarzenia często dochodziło do awantur.

– Spotykali się tam mężczyźni, którzy nigdy nie żałowali sobie alkoholu – mówi jedna z mieszkanek bloku, w którym doszło do tragedii.

– Tuż po godzinie 15.00 między kolegami, którzy wcześniej wspólnie spożywali alkohol doszło do awantury z użyciem noża. W jej trakcie 30-latek, został zraniony. Niestety rany okazały się śmiertelne. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Trwają czynności prokuratorskie – mówi p.o.
 sierż. sztab. Sylwester Kaniewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Policja apeluje o pomoc do osób posiadających informację na temat zajścia na os. Stawki.

– Prosimy wszystkie osoby, które mogą ustalić i zatrzymać sprawcę o kontakt telefoniczny z KPP w Ostrowcu Św. pod numerem telefonu 112 – mówi oficer prasowy z KPP Kłodzko.

Najprawdopodobniej sprawca jest mężczyzną o krępej budowie ciała, ma 180 cm wzrostu, z tatuażem na szyi i nad lewym uchem, o wzorze tribala.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this