Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Kontrabanda w samochodzie 59-latki!

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą zabezpieczyli 94 paczki papierosów bez polskich znaków akcyzy i 34 foliowe woreczki strunowe z zawartością 680 sztuk papierosów. Ponadto w ręce stróży prawa ujawnili 5 foliowych torebek z krajanką tytoniową o wadze 1,48 kg. Rzeczy te mogły trafiać do sprzedaży na lokalne rynki.

Zdjęcie ilustracyjne

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ostrowieckiej jednostki policji postanowili sprawdzić działalność 59-latki. Z posiadanej przez nich informacji wynikało, że kobieta może zajmować się procederem dotyczącym nielegalnego tytoniu. Przypuszczenia szybko się potwierdziły. W trakcie prowadzonych czynności mundurowi znaleźli w samochodzie kobiety 94 paczki papierosów bez polskich znaków akcyzy, 34 foliowe woreczki strunowe z zawartością 680 sztuk papierosów oraz blisko 1,5 kg tytoniowej krajanki.

Zabezpieczone wyroby mogły trafić do sprzedaży na lokalnym rynku, co mogło wywołać uszczuplenie budżetu państwa z tytułu niezapłaconego podatku w kwocie blisko 4500 złotych.

Teraz kobieta za wykroczenie skarbowe odpowie przed sądem. Grozi jej wysoka grzywna

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Bezdomności nie mamy wypisanej na czole!

FAKTY

Piątek, 13 szczęśliwy dla mieszkańców gminy Kunów! Nowa droga łącząca Miłkowską Karczmę i Kurzacze to dla nich okno na świat! [ZDJĘCIA]

FAKTY

Podatki nie wzrosną, większa kasa do budżetu gminy też nie wpłynie!

FAKTY

Czeski film czy łamanie prawa? Konferencje prasowe wciąż bez naszego udziału!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this