Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Kontrabanda w samochodzie 59-latki!

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą zabezpieczyli 94 paczki papierosów bez polskich znaków akcyzy i 34 foliowe woreczki strunowe z zawartością 680 sztuk papierosów. Ponadto w ręce stróży prawa ujawnili 5 foliowych torebek z krajanką tytoniową o wadze 1,48 kg. Rzeczy te mogły trafiać do sprzedaży na lokalne rynki.

Zdjęcie ilustracyjne

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ostrowieckiej jednostki policji postanowili sprawdzić działalność 59-latki. Z posiadanej przez nich informacji wynikało, że kobieta może zajmować się procederem dotyczącym nielegalnego tytoniu. Przypuszczenia szybko się potwierdziły. W trakcie prowadzonych czynności mundurowi znaleźli w samochodzie kobiety 94 paczki papierosów bez polskich znaków akcyzy, 34 foliowe woreczki strunowe z zawartością 680 sztuk papierosów oraz blisko 1,5 kg tytoniowej krajanki.

Zabezpieczone wyroby mogły trafić do sprzedaży na lokalnym rynku, co mogło wywołać uszczuplenie budżetu państwa z tytułu niezapłaconego podatku w kwocie blisko 4500 złotych.

Teraz kobieta za wykroczenie skarbowe odpowie przed sądem. Grozi jej wysoka grzywna

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this