Znajdź nas na

FAKTY

Kradzieże i niszczenie mienia na terenie powiatów ostrowieckiego i skarżyskiego!

W ciągu jednego dnia na terenie powiatów ostrowieckiego i skarżyskiego miały miejsce trzy przypadki kradzieży i niszczenia mienia. Sprawcy działali szybko i bezszelestnie, pozostawiając za sobą zniszczone mienie i oszacowane straty na kwotę ponad 16 000 złotych.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Wczoraj, 25 kwietnia, na terenie powiatów ostrowieckiego i skarżyskiego doszło do trzech przestępstw. Pierwsze z nich miało miejsce w aptece w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę pracowników, dokonał kradzieży różnego rodzaju kosmetyków. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę ponad 900 złotych.

Drugie zdarzenie miało miejsce na parkingu przyblokowym w Skarżysku-Kamiennej, gdzie sprawca zarysował powłokę lakierniczą karoserii oraz uszkodził zamek drzwi pojazdu marki Skoda. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 15000 złotych.

Trzecie przestępstwo miało miejsce w jednej z drogerii w Skarżysku-Kamiennej, gdzie sprawca dokonał kradzieży kilku flakonów perfum. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę blisko 600 złotych.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie tych przestępstw. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this