Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Kto pokieruje ostrowieckim SANEPID-em! Dwie kandydatki w dalszym etapie rekrutacji!

Wioletta Adamczyk-Nowak oraz Joanna Kurkiewicz w wyniku wstępnej selekcji znalazły się w dalszym etapie rekrutacji na stanowisko Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Osoba, która zwycięży w konkursie przejmie obowiązki nie wcześniej niż 1 grudnia z zastrzeżeniem, tylko po wyrażeniu zgody przez Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego. Jeżeli takiej zgody nie będzie Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny nie zostanie powołany.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Przypomnijmy, że państwowym inspektorem sanitarnym może być osoba, która: jest obywatelem polski, ma pełną zdolność do czynności prawnych, a także posiada następujące kwalifikacje: jest lekarzem i uzyskała specjalizację wskazaną w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 11 czerwca 2010 roku w sprawie wykazu specjalizacji w dziedzinach medycyny mających zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej; posiada tytuł zawodowy magistra i uzyskała dodatkowe kwalifikacje mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej, określonych rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 27 maja 2010 roku w sprawie wykazu dodatkowych kwalifikacji, jakie musi posiadać Państwowy Inspektor Sanitarny, posiadający tytuł zawodowy magistra; swoją postawą obywatelską daje rękojmię należytego wykonywania zadań pracownika organu państwowego; posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.

14 listopada na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Św. pojawiła się informacja, że w wyniku wstępnej selekcji na stanowisko Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ostrowcu Św. do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowały się: Wioletta Adamczyk-Nowak oraz Joanna Kurkiewicz. Obydwie kandydatki związane są lub były z ostrowieckim sanepidem. Joanna Kurkiewicz aktualnie pełni obowiązki dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostrowcu Św.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Zarobki wicedyrektora biblioteki większe niż dyrektora! W Ostrowcu Św. to możliwe! Ile „kosztuje” kultura?

FAKTY

UOKiK: 115 mln zł kary dla Biedronki!

FAKTY

619 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce, 8 na terenie województwa świętokrzyskiego! Wśród zakażonych nastolatka z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Służby ratunkowe postawione na nogi przez… wybuch pojemnika z pianką montażową!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this