Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

Maluchy z przedszkola w Szewnie na olimpiadzie sportowej!

Rzucanie woreczkiem z kaszą, sprawdzające celność, bieg slalomem, wspólne ćwiczenia gimnastyczne, a przede wszystkim świetna zabawa, to tylko niektóre z konkurencji składających się na olimpiadę sportową, w jakiej uczestniczyły dzieci z Niepublicznego Przedszkola Przy Parafii Św. Mikołaja w Szewnie. Rywalizacja była naprawdę zacięta, tym bardziej, że przeciwnik – przedszkolaki z oddziału w Jędrzejowicach były świetnie przygotowane do zawodów.

fot. Niepubliczne Przedszkole Przy Parafii Św. Mikołaja w Szewnie

Wydarzenie zorganizowane zostało w ubiegły piątek, 7 czerwca. Dzieci z Niepublicznego Przedszkola Przy Parafii Św. Mikołaja w Szewnie wraz z dziećmi z oddziału w Jędrzejowicach spotkały się na olimpiadzie sportowej. Cel był jeden, aktywne spędzania czasu i zachęcania do ćwiczeń i zabawy na świeżym powietrzu.

fot. Niepubliczne Przedszkole Przy Parafii Św. Mikołaja w Szewnie

Na początku spotkania grupy zaprezentowały się przy wybranej przez siebie muzyce. Nie zabrakło tańców pszczółek, żabek, biedronek i motylki. Jak na olimpiadę przystało, nie zabrakło też konkurencji sportowych, opracowanych przez siostrę dyrektor Agnieszkę Jurek. I tak był bieg slalomem –sztafeta, rzucanie woreczkiem z kaszą do koła, wspólne ćwiczenia gimnastyczne, a na koniec zabawa w piaskownicy i na placu zabaw.

Doping także był profesjonalny. Dzieci wraz z wychowawcami poszczególnych grup przygotowały swoje transparenty.

fot. Niepubliczne Przedszkole Przy Parafii Św. Mikołaja w Szewnie

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this