Znajdź nas na

FAKTY

Miał wolne więc… złapał złodzieja!

Policjant z ogniwa patrolowo-interwencyjnego ostrowieckiej komendy w czasie wolnym od służby wybrał się na zakupy do jednego z marketów. Pod sklepem zauważył znanego mu z dokonywanych wcześniej kradzieży 17-latka, który chował jakiś przedmiot pod ubraniem. Okazuje się, że intuicja go nie zawiodła.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Do zdarzenia doszło w miniony piątek po godzinie 19.00. Mundurowy z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, w dniu wolnym od służby udał się na zakupy do jednego z marketów na terenie miasta. Przejeżdżając obok sklepu zauważył znanego mu młodego mężczyznę, który w przeszłości dokonywał kradzieży w sklepach. Uwagę policjanta zwrócił fakt, że 17–latek trzymał jakiś przedmiot pod ubraniem.  Po chwili chłopak udał się na parking za sklepem, gdzie przekazał dwie butelki markowego alkoholem mężczyźnie siedzącemu w samochodzie. Następnie ponownie udał się do sklepu, gdzie został zatrzymany przez funkcjonariusza w momencie, gdy chciał go opuścić mając przy sobie 12 czekolad, za które nie zapłacił. Po przekazaniu 17-latka ochronie, funkcjonariusz udał się na parking,  gdzie od kierowcy opla odzyskał skradziony alkohol.

Za popełnione wykroczenia mężczyzna został ukarany przez przybyłych na miejsce policjantów dwoma mandatami karnymi w łącznej kwocie 1000 złotych.

Źródło: KPP Ostrowiec Św.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Tragedia w Miłkowie! Nie żyją cztery osoby z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Frajda i sposób na życie! Dziś kolejne fazy rozgrywek w Bewitched Gaming Ostrowiec!

FAKTY

W Miłkowskiej Karczmie zamiast zapachu sosen wdychają smród wysypiska! ZUO „Janik” tłumaczy: Już pod koniec września mieszkańcy odczują różnicę!

FAKTY

Czy dzieci z Ukrainy zajęły miejsca w szkołach średnich uczniom z powiatu ostrowieckiego?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this