Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Mieszkaniec powiatu ostrowieckiego miał w domu 3,5 kg narkotyków!

3,5 kilograma narkotyków zabezpieczyli w jednym z domów na terenie powiatu ostrowieckiego w miniony piątek (13 maja) funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach wspierani przez kryminalnych z Ostrowca Świętokrzyskiego. 33-letni mieszkaniec powiatu ostrowieckiego, który nie krył zdziwienia z wizyty mundurowych został już tymczasowo aresztowany. grozi mu do 10 lat „za kratkami”.

fot. Świętokrzyska Policja

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach zajmujący się zwalczaniem narkotykowej przestępczości od dłuższego czasu podejrzewali, iż jeden z mieszkańców powiatu ostrowieckiego może posiadać znaczne ilości narkotyków.

W minione piątkowe (13 maja)  popołudnie świętokrzyscy policjanci wspierani przez kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskiego dotarli do jednego z domów na terenie powiatu ostrowieckiego, gdzie zastali nie kryjącego swoje zaskoczenie 33-latka. W trakcie przeszukania mundurowi w kilkunastu miejscach znaleźli łącznie ponad dwa kilogramy białej substancji, zidentyfikowanej jako amfetamina oraz ponad półtora kilograma roślinnego suszu wstępnie określonego jako marihuana. Nielegalne specyfiki zostały zabezpieczone i trafiły do kryminalistycznego laboratorium. 33-latek noc spędził w policyjnej celi. 

fot. Świętokrzyska Policja

Mężczyzna usłyszał już zarzuty znacznego posiadania narkotyków, a decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. Świętokrzyska Policja

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this