Znajdź nas na

FAKTY

Mundurowi z Ćmielowa odnaleźli zaginioną 54-letnią ostrowczankę!

Niesprzyjająca aura pogodowa oraz schorzenia, na które cierpi 54-letnia ostrowczanka, która zaginęła w minioną sobotę (6 stycznia), mogły sprawić, że ta historia nie zakończyłaby się happy end-em. Na szczęście dzięki szybkim działaniom mundurowych z Komisariatu Policji w Ćmielowie kobieta odnalazła się cała i zdrowa.

fot. Świętokrzyska Policja

O zaginięciu 54-latki funkcjonariusze ostrowieckiej jednostki policji dowiedzieli się od jej syna w minioną sobotę po godzinie 22.00. Zaniepokojony o matkę mężczyzna, poinformował mundurowych, że obawia się o jej życie, ponieważ jest ona schorowana i cierpi na zaniki pamięci. Początkowo rodzina na własną rękę prowadziła poszukiwania, jedna nie przyniosły one oczekiwanych rezultatów, Krewni postanowili o całym zdarzeniu poinformować miejscowych policjantów. Ze względu na stan zdrowia 54-latki, a także niesprzyjającą aurę pogodową rozpoczęły się natychmiast intensywne poszukiwania. Po niespełna 1,5 godziny od zgłoszenia, kobieta została odnaleziona na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Ćmielowie.

Dzięki zdecydowanym działaniom funkcjonariuszy prowadzona akcja znalazła swoje szczęśliwe zakończenie, a odnaleziona 54-latka przekazana została pod opiekę medykom. Po przebadaniu i udzieleniu pomocy kobieta trafiła pod opiekę rodziny.

PAMIĘTAJ! 

Nigdy nie wahaj się ze zgłoszeniem zaginięcia. W takiej sytuacji:

  • zadzwoń na numer alarmowy 112 lub udaj się do najbliższej jednostki Policji.
  • przekaż pełne dane oraz cechy charakterystyczne osoby zaginionej. Jeśli zgłaszasz zawiadomienie w jednostce Policji zabierz ze sobą zdjęcie zaginionego (może być również zdjęcie w telefonie), co umożliwi jak najszybsze podanie rysopisu osoby zaginionej funkcjonariuszowi Policji. Podaj dokładny ubiór zaginionego, w jakim ostatnio go widziałeś
  • ustal, gdzie w ostatnich dniach najczęściej przebywała zaginiona osoba, czy miała ulubione miejsca, w których chętnie spędzała czas sama. Wymień również osoby, u których zaginiona osoba mogła szukać schronienia oraz podaj dane osób, z którymi jest w stałym kontakcie.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this