Znajdź nas na

FAKTY

Na Sienkiewicza wracają zawieszone kursy autobusów!

Na ulicę Henryka Sienkiewicza w Ostrowcu Świętokrzyskim powracają linie autobusowe nr 6, 9, 12, 13, które były zawieszone na czas remontu. Na wszystkich przystankach przed 1 lutego zostaną wywieszone nowe rozkłady jazdy.

Ulica Henryka Sienkiewicza w Ostrowcu Św. fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

Jak na swojej oficjalnej stronie poinformował Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowcu Świętokrzyskim, od 1 lutego powracają kursy komunikacji miejskiej na ul. Henryka Sienkiewicza. Linie autobusowe nr 6, 9, 12 i 13, które były zawieszone na czas remontu ulicy wracają do obsługi pasażerów. Na wszystkich przystankach przed 1 lutego zostaną wywieszone nowe rozkłady jazdy.

– Informujemy także, że ze względu na zbliżający się remont ul. Adama Mickiewicza na odcinku od skrzyżowania z ul. Henryka Sienkiewicza do skrzyżowania z ul. Polną, linie nr 1,10 i 11, które kursowały uprzednio ul. Henryka Sienkiewicza będą wciąż kursowały ul. Ludwika Waryńskiego. Z uwagi na liczne zmiany rozkładu jazdy wynikające z remontów dróg w mieście, prosimy o sprawdzanie kursów autobusów na planie zamieszczonym na naszej stronie internetowej – czytamy na stronie MZK w Ostrowcu Św. 

Rozkład jazdy dostępny jest pod linkiem:

https://rozklad.mzkostrowiec.pl

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this