Znajdź nas na

FAKTY

„Za szybko” przez Nietulisko Małe!

Policjanci z ostrowieckiej drogówki zatrzymali 45-latka, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 22 km/h. Mieszkaniec gminy Kunów był nietrzeźwy. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Wczoraj (29 stycznia, poniedziałek) kilka minut przed godziną 20.00 w Nietulisku Małym policjanci z ostrowieckiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Mercedes. Powodem interwencji było przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 22 km/h. W trakcie kontroli okazało się, że to nie jedyny problem 45-latka. Funkcjonariusze podczas rozmowy wyczuli od niego woń alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec gminy Kunów zdecydował się wsiąść za kierownicę niemieckiego auta mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.  Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Teraz sprawa znajdzie swój finał w ostrowieckim sądzie, gdzie nieodpowiedzialny kierujący poniesie konsekwencje prawne popełnionego przestępstwa. Za jazdę w stanie nietrzeźwości zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this