Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

Na wagary do… Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim!

KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim zaproponowała wszystkim grupom szkolnym z powiatu ostrowieckiego, a także mieszkańcom naszego miasta i powiatu nietypową formę spędzenia Dnia Wagarowicza. Już 21 marca mundurowi zapraszają na dzień otwarty!

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W czwartek w godzinach 09.00 – 13.00 Komendant Powiatowy Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza wszystkich chętnych na Dzień Otwarty Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, mieszczącej się przy ul. Aleja 3-go Maja 7. W pierwszy dzień wiosny będzie można zwiedzić komendę i zapoznać się z tajnikami pracy policjantów.

Jest to inicjatywa, która ma na celu przybliżenie zawodu policjanta i zaprezentowanie specyfiki oraz różnorodności służby policyjnej. Uczestniczący w wydarzeniu będą mogli zwiedzić udostępnione pomieszczenia jednostki Policji, a także zweryfikować swoje wyobrażenia na temat pracy w Policji. Ponadto zapoznani zostaną z tajnikami pracy policjantów.

– Będzie omówiona specyfika pracy technika kryminalistyki, wydziału prewencji, wydziału ruchu drogowego. Przygotowany zostanie także pokaz z udziałem psa. Będzie też możliwość obejrzenia środków przymusu bezpośredniego, np. kajdanek. Policjanci omówią poszczególne bronie, o swojej pracy opowiedzą dzielnicowi. Będzie można także na własne oczy zapoznać się ze specyfiką używanego przez policję lustra weneckiego. Myślę, że tych atrakcji będzie mnóstwo – podsumowuje p.o. oficera prasowego KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim asp. Ewelina Wrzesień.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this