Znajdź nas na

FAKTY

Najnowsze dane z województwa świętokrzyskiego! 23 osoby hospitalizowane!

O pięć wzrosła liczba osób hospitalizowanych na terenie województwa świętokrzyskiego. Według danych, jakie przysłała nam Ewa Łukomska, rzecznik prasowy Wojewody Świętokrzyskiego to 23 osoby Wzrosła także liczba zakażonych na terenie Polski. Jak podało Ministerstwo Zdrowia z powodu zakażenia koronawirusem choruje już 627 osób.

Grafika: naOSTRO.info

1912 osób jest poddanych kwarantannie, a 1069 osób jest pod nadzorem epidemiologicznym – to najnowsze dane, jakie otrzymaliśmy dziś od ewy Łukomskiej, rzecznika prasowego Wojewody Świętokrzyskiego. Hospitalizacji podlegają 23 osoby. Koronawirusa wykryto u siedmiu pacjentów.

Po godzinie 17.00 otrzymaliśmy dane z Ministerstwa Zdrowia.

– Mamy 64 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą 20 osób z województwa, 15 z województwa łódzkiego, 10 z województwa dolnośląskiego, 6 z województwa wielkopolskiego, 5 z województwa śląskiego, 4 z województwa małopolskiego, 2 z województwa lubuskiego oraz po jednej z województw: lubelskiego i warmińsko-mazurskiego.

W sumie w Polsce zakażonych koronawirusem jest 627 osób. 7 osób zmarło.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this