Znajdź nas na

FAKTY

Nie chcieli płacić alimentów, teraz trafią za kratki!

Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali trzy osoby poszukiwane za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy powiatu ostrowieckiego, którzy muszą teraz odpokutować swoje wykroczenia za kratkami. Najdłuższy wyrok otrzymał 42-letni mężczyzna, który spędzi 7 miesięcy w więzieniu.

Ostrowieccy policjanci w ciągu ostatniej doby przeprowadzili skuteczną akcję poszukiwawczą. Zatrzymali trzy osoby poszukiwane za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy powiatu ostrowieckiego, którzy muszą teraz odpokutować swoje wykroczenia za kratkami.

Najdłuższy wyrok otrzymał 42-letni mężczyzna, który był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego mężczyzna musi odbyć karę 7 miesięcy pozbawienia wolności. Z kolei 49-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego został skazany na karę 49 dni pozbawienia wolności, natomiast 37-letni ostrowczanin spędzi 3 miesiące w więziennej celi.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this