Znajdź nas na

FAKTY

Nie dość, że bez prawka, to jeszcze na podwójnym gazie!

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał 51-latek, zatrzymany w miniony czwartek przez ostrowieckich policjantów za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Zdjęcie ilustracyjne

W miniony czwartek (11 lipca), po godzinie 17.00 dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał od mieszkańca miasta zgłoszenie, że z jednego z osiedlowych parkingów wyjechał samochód osobowy, którym najprawdopodobniej kieruje pijany mężczyzna. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z Wydziału Drogowego, którzy szybko zweryfikowali przekazaną przez zgłaszającego informację. Okazało się, że kierującym był 51-letni mieszkaniec gminy Bałtów, który poruszał się pojazdem marki BMW.  Badanie alkomatem wykazało, że faktycznie był nietrzeźwy, miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Policjanci dodatkowo ustalili, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz 51-latek  odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do zakazu sądowego.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Joanna Suska: Nie chciałabym żeby na tej sali była uprawiana polityka! Czy Klub „Świt” Ćmielów stał się elementem gry politycznej?

FAKTY

Joanna Gałęzia nowym dyrektorem ds. finansowym ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim?

FAKTY

Tężnia solankowa w Ćmielowie już pod koniec września!

FAKTY

Pióra i zeszyty zamienili na karabiny, sale szkolne na pole bitwy! Jak wygląda Ostrowiec Świętokrzyski 99 lat po „Cudzie nad Wisłą”?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this