Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Nie dość, że bez prawka, to jeszcze na podwójnym gazie!

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał 51-latek, zatrzymany w miniony czwartek przez ostrowieckich policjantów za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Zdjęcie ilustracyjne

W miniony czwartek (11 lipca), po godzinie 17.00 dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał od mieszkańca miasta zgłoszenie, że z jednego z osiedlowych parkingów wyjechał samochód osobowy, którym najprawdopodobniej kieruje pijany mężczyzna. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z Wydziału Drogowego, którzy szybko zweryfikowali przekazaną przez zgłaszającego informację. Okazało się, że kierującym był 51-letni mieszkaniec gminy Bałtów, który poruszał się pojazdem marki BMW.  Badanie alkomatem wykazało, że faktycznie był nietrzeźwy, miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Policjanci dodatkowo ustalili, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz 51-latek  odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do zakazu sądowego.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Rewitalizacji Bałtowa nie będzie?

FAKTY

Uczniowie Staszica potrafią się dzielić! Gry planszowe, zabawki i słodycze trafiły do „Naszego Domu” w Denkowie! [ZDJĘCIA]

FAKTY

Widziałeś mężczyznę ze zdjęcia? Powiadom Policję!

FAKTY

Na Traugutta, Świętokrzyskiej i Sandomierskiej będzie bezpieczniej!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this