Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Nie żyje ostrowiecka radna miejska – Bożenna Morycińska!

Bożenna Morycińska była radną dwóch kadencji 2006-2010 oraz 2018-2023. W swoim środowisku była szanowana jako doświadczony lekarz, a także, dobra, uczynna koleżanka. – Swoim spokojem i kulturą bycia wpływała na atmosferę pracy Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego – wspomina Dariusz Kaszuba, przewodniczący miejskiego Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości.

Grafika: naOSTRO.info Źródło zdjęcia: UM w Ostrowcu Św.

Bożena Morycińska zginęła w wypadku, do którego doszło wczoraj (13 lutego) na jednej z ulic Ostrowca Świętokrzyskiego. Była radną rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego w latach 2006-2010 i 2018-2023. Urodziła się 20 sierpnia 1951 roku w Łodzi. Była członkiem Komisji Samorządowej i Wiceprzewodniczącą Komisji ds. Rodziny w latach 2006-2010, a także wiceprzewodniczącą Komisji do Spraw Rodziny, członkiem Komisji Budżetu i Komisji Rewizyjnej w latach 2018-2023. 

Dariusz Kaszuba, przewodniczący radnych Klubu Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego przypomina, że Bożenna Morycińska szanowana była jako doświadczony lekarz, ale też dobra, uczynna koleżanka. 

–  Reprezentowała stonowane, spokojne podejście do spraw mieszkańców, a swoim spokojem i kulturą bycia wpływała na atmosferę pracy Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego – wspomina Dariusz Kaszuba.

Mateusz Czeremcha, radny niezrzeszony  dodaje, że to śmierś Bożenny Morycińskiej, to wielka strata. 

– Była bardzo dobrym człowiekiem. Do każdego pacjenta podchodzi z sercem i troską. To była wyjątkowa osoba. Na pewno będzie jej brakowało – podsumowuje Mateusz Czeremcha. 

1 Comment

1 Comment

  1. przyjaciel

    16 lutego, 2023 at 20:39

    To co tutaj jest napisane o Pani Dr jest autentyczną prawdą kto zna ten wie, to zasłużona opinia. Pokój Jej Duszy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this