Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Nieletni włamywacz w rękach ostrowieckich policjantów!

Za kradzież z włamaniem i trzy usiłowania włamania do piwnic w jednym z bloków na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego odpowie 17-latek zatrzymany przez ostrowieckich mundurowych. Łupem włamywacza padł rower o wartości 500 złotych. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Adobe Stock

Pod koniec ubiegłego miesiąca ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do boksu piwnicznego oraz trzech nieudanych próbach włamania. Do zdarzenia miało dojść w jednym z bloków na osiedlu Stawki w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca do piwnic dostał się pokonując zamki zabezpieczające w drzwiach wejściowych. Jego łupem padł wtedy rower znajdujący się w jednym z pomieszczeń. Pokrzywdzony wartość strat wycenił na kwotę 500 złotych. Sprawą od razu zajęli się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich. 

fot. Świętokrzyska Policja

W wyniku podjętych działań ustalono, że sprawcą jest 17-letni ostrowczanin. Wczoraj (7 lipca) włamywacz wpadł w ręce stróżów prawa. Tego samego dnia usłyszał zarzuty. Ostrowczanin przyznał się do ich popełnienia, a funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie.

Teraz 17-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this