Znajdź nas na

FAKTY

Nowe fakty w sprawie Jarosława Górczyńskiego, prezydenta Ostrowca Św.!

Śledztwo w sprawie prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego pozostaje nadal w toku. Obecnie prowadzone jest wobec czterech podejrzanych, co do których stosowane są wolnościowe środki zapobiegawcze. Przesłuchano kilkudziesięciu świadków.

Jarosław Górczyński, prezydent Ostrowca Św. fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Nadzorowane przez Śląski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach śledztwo dotyczące przyjmowania korzyści majątkowych przez osobę pełniącą funkcję publiczną pozostaje nadal w toku. 

– Obecnie jest prowadzone wobec 4 osób podejrzanych, co do których stosowane są wolnościowe środki zapobiegawcze. Zastosowane wobec Jarosława G. środki zapobiegawcze w postaci zawieszenia w pełnieniu obowiązków służbowych oraz dozoru policji połączonego z zakazem kontaktowania się z określonymi osobami i zakazem przebywania na terenie urzędu, stosowane są bezterminowo – czytamy w informacji działu Prasowego Prokuratury Krajowej. 

 W dotychczasowym śledztwie przesłuchano kilkudziesięciu świadków. 

– Z uwagi na dobro śledztwa nie jest możliwe udzielenie odpowiedzi w szerszym zakresie – tłumaczy prokurator Beata Galas. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

Pracownicy OPS w Ćmielowie wydali oświadczenie. Mówią o manipulacji i nagonce

FAKTY

Ostrowiecki szpital:  (…) problem agresji ze strony pacjentów i ich rodzin eskaluje w zastraszającym tempie!

FAKTY

Ćmielów przeniesie się w czasie! Historyczna koronacja Bolesława Chrobrego na Porcelanowym Rynku!

FAKTY

Child Alert, poszukiwana jest 11-letnia Patrycja Głowania Child Alert, poszukiwana jest 11-letnia Patrycja Głowania

Policja uruchomiła Child Alert, poszukiwana jest 11-letnia Patrycja Głowania!

FAKTY

Reklama


Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this