Znajdź nas na

FAKTY

Od 1 grudnia podczas weekendów na Rawszczyźnie popływasz krócej! Powód? Trudna sytuacja ekonomiczna MOSiR-u!

Od 1 grudnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim wprowadza nową, krótszą ramówkę pracy Pływalni Rawszczyzna w weekendy. W soboty i niedzielę ostrowiecki basen otwarty będzie w godzinach od 9.00 do 19.00

Zdjęcie ilustracyjne. Pływania Rawszczyzna fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Decyzja o skróceniu pracy Pływalni Rawszczyzna podyktowana została trudną sytuacją ekonomiczną MOSiRu. Koszty utrzymania wszystkich obiektów w ostatnim czasie mocno wzrosły, zwłaszcza z powodu wzrostu cen energii. Stojąc przed trudnym wyborem – zamknąć czasowo obiekt czy ograniczyć godziny usług, MOSiR podjął niełatwą decyzję o skróceniu dnia pracy, usuwając z grafiku godziny, w których z obiektu korzysta niewielka liczba klientów. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego zaakceptują tę decyzję i będą korzystać z naszych usług w zaproponowanych godzinach  – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej MOSiR-u. 

Pływalnia Rawszczyzna wraz z Działem Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji będą zamknięte w dniach 24 – 26 grudnia oraz 31 grudnia – 1 stycznia.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this