Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Ośmiokrotnie użyła nie swojej karty płatniczej! Seniorce grożą surowe konsekwencje!

Wczoraj (18 sierpnia) policjanci z komisariatu mieszczącego się przy ul. Paderewskiego w Kielcach zatrzymali 61-letnią mieszkankę miasta, która na początku czerwca ośmiokrotnie posłużyła się nie swoją kartą płatniczą. Korzystając z niej naraziła inną mieszkankę Kielc na straty w kwocie ponad 450 zł. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Świętokrzyska Policja

Na początku czerwca do dyżurnego Komisariatu III Policji w Kielcach zgłosiła się 25- latka mieszkanka Kielc, która poinformowała dyżurnego, że po powrocie do domu zorientowała się, że nie ma portfela, w którym znajdował się m.in. dowód osobisty i karta bankomatowa. 

Kobieta niezwłocznie poinformowała o tym fakcie bank. Podczas zastrzegania środka płatniczego poinformowano ją, że za pomocą skradzionej karty dokonano 8 transakcji na kwotę ponad 450 zł. Między innymi na łamach naszego portalu opublikowany został wizerunek kobiety, która posługiwała się utraconą kartą. Mundurowi, analizując zebrany materiał cały czas prowadzili czynności wykrywcze, które doprowadziły ich do  61-letniej mieszkanki Kielc. Kobieta przyznała się do zarzucanych jej czynów, przyznając, że zrobiła głupotę. Teraz jej zachowanie oceni sąd. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this