Znajdź nas na

FAKTY

Ostrowiec Św.: Jeden weekend dwóch zatrzymanych!

Ostrowieccy mundurowi zatrzymali 35-letniego mieszkańca gminy Ćmielów, który w więziennej celi za posiadanie znacznej ilości narkotyków musi „odpokutować” karę 2 lat pozbawienia wolności. Z kolei drugim zatrzymanym okazał się 43-letni ostrowczanin. Jak ustalili stróże prawa mężczyzna za jazdę w stanie nietrzeźwości w odosobnieniu spędzi 3 miesiące.

Źródło: Adobe Stock

Policjanci z ostrowieckiej komendy w ciągu minionego weekendu zatrzymali dwie osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Jako pierwszy z wolnością na 2 lata „pożegnał się” 35-letni mieszkaniec gminy Ćmielów. Do jego zatrzymania doszło 11 lutego na ul. Żabiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. 35-latek „wpadł” podczas kontroli drogowej, kiedy to prowadził pojazd marki KIA. W trakcie interwencji policjanci z ostrowieckiej drogówki ustalili, że jest on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Opatowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Następnego dnia na liście zatrzymanych znalazł się 43-letni ostrowczanin, który został zatrzymany przez policjantów z Ogniwa Patrolowo – Interweniującego. Jak się okazało mężczyzna poszukiwany był  na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim celem odbycia kary 3 miesięcy  pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Tutaj znajdziesz aktualną listę osób poszukiwanych. Informacje na temat osób poszukiwanych można anonimowo przekazać za pośrednictwem internetu poprzez zakładkę ZGŁOŚ POSZUKIWANEGO.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this