Znajdź nas na

FAKTY

Ostrowiec Św.: Ubrania i dokumenty na brzegu rzeki! Trwają poszukiwania ostrowczanina!

Na brzegu rzeki Kamiennej, w okolicach ulicy Stefana Żeromskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim mieszkańcy zauważyli pozostawione ubrania i dokumenty. Zaalarmowali Policję. Aktualnie trwają ustalenia, czy ktoś rzeczywiście wskoczył do rzeki, czy jest to głupi żart. Jak poinformowała nas Barbara Majdak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej poszukiwania trwają.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

„Głupi żart”, czy nieszczęśliwy wypadek? To próbują ustalić funkcjonariusze ostrowieckiej policji, którzy wspólnie ze strażakami prowadzą poszukiwania mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego, którego ubrania, rzeczy osobiste i dokumenty znaleziono nad brzegiem rzeki Kamiennej w okolicach ulicy Stefana Żeromskiego.

Strażacy odebrali zgłoszenie w okolicach godziny 16.00. Nie udało się im jednak zwodować łodzi, ponieważ woda jest bardzo spiętrzona. Wspólnie z policją prowadzą poszukiwania z brzegu. 

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Jak poinformował nas Rafał Dobrowolski z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. nikt nie widział czy mężczyzna wchodził, czy wskakiwał do wody.

– Trwają czynności sprawdzające czy mężczyzna  nie jest przypadkiem w domu, u rodziny . Wolimy jednak dmuchać na zimne” – mówi Rafał Dobrowolski. 

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this