Znajdź nas na

FAKTY

Ostrowiec Św.: Wracał ze służby, odnalazł zaginionego 37-latka!

We wtorek, 23 lutego kilka minut przed godziną 20.00 dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 37-latka z gminy Bałtów. – Jak wynikało z relacji zgłaszającej około godziny 16.00 jej wymagający opieki syn, nie informując nikogo wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku – wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. Historia zakończyła się szczęśliwie, ponieważ zaginionego mężczyznę odnalazł asp. sztab. Mariusz Walczak, który wracał po służbie do domu.

zdjęcie ilustracyjne

– Ta sytuacja to kolejny przykład na to, że policjantem jest się przez cały czas, nie tylko podczas pełnionej służby – tłumaczy Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. 

Z uwagi na aurę pogodową i niską temperaturę istniało realne zagrożenie dla zdrowia i życia zaginionego mieszkańca gminy Bałtów.  O zaginięciu zostały powiadomione wszystkie policyjne patrole. Niespełna pół godziny później, wracający po służbie dyżurny ostrowieckiej komendy – asp. sztab. Mariusz Walczyk zauważył stojącego na jednej z ulic miasta zaginionego 37-latka. 

– Zatrzymał swój pojazd i szybko poinformował o tym fakcie będących na służbie kolegów. Zaginiony został przekazany patrolowi, który odwiózł mężczyznę do miejsca zamieszkania, gdzie trafił pod opiekę rodziny. Asp. sztab. Mariusz Walczyk dyżurny ostrowieckiej jednostki policji wracając wczoraj po służbie odnalazł zaginionego 37-latka – wyjaśnia Ewelina Wrzesień. 

Wymagający opieki mężczyzna szybko trafił do rodziny. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this