Znajdź nas na

FAKTY

Oświadczenie McDonald’s Polska w sprawie wypadku w Ostrowcu Św.!

McDonald’s Polska wydał oświadczenie w sprawie tragicznego wypadku, do jakiego doszło dziś (23 sierpnia) w godzinach nocnych w restauracji w Ostrowcu Św. Prosi w nim m.in. o zrozumienie powagi sytuacji i uszanowanie cierpienia rodziny oraz pozostałych pracowników. Zapewnia, że wszyscy otrzymają wsparcie psychologiczne, a specjalna komisja przystąpi do ustalania przyczyn wypadku.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Z głębokim bólem informujemy, że 23 sierpnia w godzinach nocnych, w wyniku nieszczęśliwego wypadku zginęła pracownica restauracji franczyzowej McDonald’s przy ul. 3 Maja w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jesteśmy tą sytuacją mocno poruszeni. Pozostajemy w stałym kontakcie z rodziną pracownicy i zespołem restauracji oraz franczyzobiorcą i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pomoc i wsparcie w tej trudnej sytuacji. Wszyscy otrzymają od nas wsparcie psychologiczne. Bezpieczeństwo pracowników i gości to nasz priorytet. Niezwłocznie po zdarzeniu do restauracji zostały wezwane odpowiednie służby, które zabezpieczyły miejsce wypadku i badają zdarzenie. Dodatkowo specjalna komisja przystąpiła do ustalania przyczyn wypadku. Współpracujemy z odpowiednimi organami. Ze względu na proces postępowania restauracja pozostaje zamknięta. Nie podjęto jeszcze decyzji o terminie ponownego otwarcia restauracji. Prosimy o zrozumienie powagi sytuacji i uszanowanie cierpienia rodziny oraz pozostałych pracowników restauracji – czytamy w oficjalnym oświadczeniu Spółki.

O tragicznym wypadku pisaliśmy tutaj:

2 komentarze

2 Comments

  1. Krakowianka

    23 sierpnia, 2020 at 20:18

    Podobno jakiś czas przed ta tragedia ten nieszczęsny regał się przewrócił na inną osobę.. ale ta dziewczyna miala szczescie i zawołała o pomoc i ktoś pomog Jej… po tym zdarzeniu pracownicy restauracji sami naprawiali ten regał… który po jakimś czasie znow się przewrócił… tym razem skończyło się najgorzej jak tylko byc mogło:-(… mam znajoma która pracuje w tej restauracji i to wiem od Niej….

  2. Pingback: Śledztwo w sprawie tragedii w McDonald’s częściowo umorzone! Jest jednak zażalenie na postanowienie prokuratury! | naOSTRO.info

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this