Znajdź nas na

FAKTY

Papierowe torby, woreczki z organzy – jakie jeszcze zamówienia publikuje powiat ostrowiecki?

Papierowe torby, zakup woreczków z organzy, wykonanie spersonalizowanych zestawów składających się z długopisu i pióra kulkowego zdobionych krzemieniem pasiastym, wykonanie spersonalizowanych kubków ceramicznych z napisem #powiat ostrowiecki, czy wykonanie spersonalizowanych piłeczek antystresowych w kształcie czerwonego serduszka – to tylko część zamówień o wartości poniżej 130 000 zł, jakie opublikowane zostały w 2023 roku w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Czy to rzeczy, których najbardziej potrzebuje teraz powiat?

Zdjęcie ilustracyjne. Budynek, w którym mieści się Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św. fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Jakie zamówienia o wartości poniżej 130 000 zł w Biuletynie Informacji Publicznej zamieszcza Powiat Ostrowiecki i co kupuje? Wśród złożonych zamówień znalazło się m.in. wykonanie wraz z dostawą do zamawiającego:  400 sztuk spersonalizowanych toreb laminowanych, grafitowych (ciemny szary) o wymiarach wys. 30 cm, dł. 30 cm, szer. 10 cm. (Zadruk dwustronny, jednakowy, srebrnym metalicznym kolorem); 600 sztuk spersonalizowanych toreb laminowanych, grafitowych (ciemny szary) o wymiarach wys. 20 cm, dł. 17 cm, szer. 9 cm. (zadruk dwustronny, jednakowy, srebrnym metalicznym kolorem). najkorzystniejszą ofertę złożyła firma ATEMI Andrzej Jaczewski z Gdańska  – cena oferty brutto 5 694,90 zł. 

Źródło: ostrowiecki.eu

Unieważnione zostało postępowanie w sprawie zakupu woreczków z organzy, ponieważ cena, jaką zaproponował oferent przekraczała środki, jakie powiat planował przeznaczyć na ich zakup. Ze specyfikacji zamówienia dowiadujemy się, że jego przedmiotem było wykonanie wraz z dostawą do zamawiającego 1000 sztuk woreczków z organzy o wymiarach: szer. 13 cm, wys. 24 cm, koloru czerwonego, ściąganych w górnej części czerwoną tasiemką.

Źródło: ostrowiecki.eu

Powiat Ostrowiecki zamieścił także ofertę na wykonanie wraz z dostawą 30 sztuk zestawów składających się z długopisu i pióra kulkowego w kolorze czarnym satynowym, wykonanych z etalu, zdobionych krzemieniem pasiastym i opakowanych w pudełko pokryte okleiną kolorystycznie dopasowaną do zestawu (środek pudełka w kolorze jasnym). Na pudełku winien być wykonany jednostronny grawer herbu powiatu. Na długopisie i piórze (w górnej części) wygrawerowany napis: Powiat Ostrowiecki czcionką Montype Corsiva. 2. Przy składaniu oferty wymagana jest wizualizacja w postaci projektu graficznego zarówno długopisu i pióra oraz pudełka wykonana w kolorze. 

Najkorzystniejszą i jednocześnie jedyną ofertę złożyła Agencja Reklamowa POINT z Lublina, proponując 2 883, 74 zł.

Źródło: ostrowiecki.eu

Kolejne  z postępowań dotyczyło zakupu wraz z dostawą 700 sztuk kubków ceramicznych Fiord Grey Matt (Szary) o wymiarach ø88/54 x 90 mm i pojemności 300/330 ml. Wnętrze kubka szkliwione, błyszczące w kolorze szarym, zewnątrz szkliwo matowe w kolorze szarym. Każdy kubek powinien być opatrzony białym napisem #powiat ostrowiecki (zewnętrzna strona kubka, trzymając kubek w prawej ręce), według wzoru dołączonego do zamówienia (czcionka Aharoni). Kubki powinny być zapakowane w kartoniki jednostkowe z okienkiem. Płatność jednorazowa za wykonanie usługi nastąpi po dostarczeniu i zatwierdzeniu prawidłowo wykonanej usługi.

Wpłynęło 5 ofert, z czego najkorzystniejsza  z nich opiewała na kwotę 11 494, 35 zł (LUMA DRUK z Radomska), jednak wykonawca odstąpił od wykonania przedmiotu. Najkorzystniejszą ofertę złożyła spółka Natalia-Bis z Warszawy (kwota 12 398, 40 zł brutto).

Źródło: ostrowiecki.eu

Powiat zamówił także wykonanie wraz z dostawą do zamawiającego 500 sztuk spersonalizowanych piłeczek antystresowych w kształcie czerwonego serduszka z pianki poliuretanowej. Każde serduszko powinno być opatrzone na jednej stronie napisem wykonanym grawerem laserowym wg wzoru stanowiącego Załącznik Nr 2 do Zaproszenia. Czcionka nadruku: Aharoni. Wymiary produktu: 7,5 x 7 x 4,5 cm, wymiary nadruku do ustalenia (ale nie więcej niż 30x 20 mm). W tym przypadku najkorzystniejsza ofertę złożył MIKODRUK COMPUTER z Kalisza, proponując 1 968 zł brutto za wykonanie usługi.

Czy to najpilniejsze zakupy w ostrowieckim starostwie?  

Źródło: ostrowiecki.eu

O tym na co w 2021roku środki wydał powiat ostrowieckie pisaliśmy poniżej:

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this