Znajdź nas na

FAKTY

Pijany kierowca wjechał do rowu! Mundurowi znaleźli przy nim marihuanę!

Sporych kłopotów przysporzył sobie 40-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego. W niedzielne (12 luty) popołudnie spowodował wypadek drogowy znajdując się w stanie nietrzeźwości, posiadał przy sobie kilka porcji marihuany.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W niedzielne popołudnie do dyżurnego opatowskiej jednostki dotarło zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego miejscowości Zochcin. Policjanci skierowani na miejsce ustalili, że 40-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego, kierując osobową Toyotą stracił panowanie nad autem i zjechał do przydrożnego rowu. Obrażeń ciała w tym zdarzeniu doznała 33-letnia pasażerka. W trakcie czynności wyszło jednak na jaw, że 40-latek jest pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila. To jednak nie koniec przewinień tego mężczyzny, bowiem policjanci znaleźli przy nim kilka porcji suszu roślinnego, zidentyfikowanego jako marihuana oraz akcesoria do jego porcjowania.

40-latek najpierw trafił na izbę przyjęć, gdzie została mu pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i narkotyków a następnie został przewieziony do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Prokuratura Rejonowa w Opatowie zastosowała wobec mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego, dozoru policji połączonego z zakazem opuszczania kraju i zatrzymaniem paszportu.

Sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this