Znajdź nas na

FAKTY

Pobił dwóch mężczyzn i okradł jednego z nich! Ostrowczanin najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie!

Wczoraj (środa, 14września) Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 28-letniego ostrowczanina. Mężczyzna podejrzany jest o uszkodzenie ciała dwóch mężczyzn i kradzież mienia na szkodę jednego z nich. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie ilustracyjne Źródło: KMP Tarnobrzeg

Kilka dni temu dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że do miejscowego szpitala został dowieziony 20-latek. Jak wynikało z relacji zgłaszającej, ostrowczanin miał zostać pobity przez swojego znajomego. Na miejsce natychmiast udali się mundurowi celem ustalenia okoliczności zdarzenia. W wyniku podjętych czynności przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego okazało się, że sprawcą tego zdarzenia jest 28-latek. Jak ustalili stróże prawa podczas zdarzenia agresor najpierw pobił 20-latka, a następnie jego 28-letniego brata. Ostatecznie zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie ostrowczaninowi dwóch zarzutów dotyczących uszkodzenia ciała. Mężczyzna odpowie również za kradzież mienia dokonaną na szkodę jednego z pokrzywdzonych.

Wczoraj (środa, 14 września) Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zastosował wobec 28-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Teraz zatrzymanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this