Znajdź nas na

FAKTY

Podpalenie, przypuszczalną przyczyną pożaru stodoły przy ulicy Rzeczki!

Najprawdopodobniej podpalenie było przyczyną pożaru stodoły przy ulicy Rzeczki w Ostrowcu Świętokrzyskim, do jakiego doszło w sobotę, 8 czerwca około około godziny 4.30. Działania strażaków trwały prawie trzy godziny.

Zdjęcia: archiwum KP PSP w Ostrowcu Św.

Na miejsce zdarzenia zostało zadysponowanych 5 zastępów straży pożarnej, które podały dwa prądy wody w natarciu celem ugaszenia stodoły, oraz jeden prąd w obronie pobliskich budynków gospodarczych.

– Po ugaszeniu pożaru strażacy usunęli niebezpieczne elementy konstrukcji oraz sprawdzili pogorzelisko kamerą termowizyjną. Po prawie trzech godzinach działań, gdy upewniono się, że nie ma zagrożenia, strażacy wrócili do swoich jednostek. W akcji gaśniczej brało udział 15 ratowników – tłumaczy kpt. Sebastian Klaus z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim. I dodaje, że przypuszczalną przyczyną pożaru było najprawdopodobniej podpalenie.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Joanna Suska: Nie chciałabym żeby na tej sali była uprawiana polityka! Czy Klub „Świt” Ćmielów stał się elementem gry politycznej?

FAKTY

Joanna Gałęzia nowym dyrektorem ds. finansowym ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim?

FAKTY

Tężnia solankowa w Ćmielowie już pod koniec września!

FAKTY

Pióra i zeszyty zamienili na karabiny, sale szkolne na pole bitwy! Jak wygląda Ostrowiec Świętokrzyski 99 lat po „Cudzie nad Wisłą”?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this