Znajdź nas na

FAKTY

Zaginął Arkadiusz Cesarski! Widziałeś go? Powiadom Policję!

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach 62-letniego mieszkańca ostrowieckie Domu Pomocy Społecznej. Arkadiusz Cesarski ostatni raz widziany był 9 czerwca. Mężczyzna był ubrany w jasną koszulę z krótkim rękawem, szare spodnie od garnituru i półbuty koloru ciemnego.

Grafika: naOSTRO.info

Już kilkukrotnie Arkadiusz Cesarski pojawiał się na łamach naszego portalu, jako osoba zaginiona. Nie inaczej jest także i tym razem. Mieszkaniec DPS-u zaginął wczoraj, 9 czerwca w godzinach popołudniowych.

Rysopis zaginionego : wzrost 175 cm, otyła sylwetka ciała, włosy krótkie, nos szeroki, zarostu brak. Mężczyzna posiada widoczne ubytki w uzębieniu.

Policja apeluje o pomoc: Jeśli ktoś posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Arkadiusza Cesarskiego, bądź zna jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod nr tel. (41) 2671205 lub (41) 2671382 lub pod numerem alarmowym 112.

1 Comment

1 Comment

  1. Sąsiad

    Czerwiec 11, 2019 at 08:25

    Co się dzieje w tych DPS? Ludzie giną, alkohol jest na porządku dziennym, a powiat śpi?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Joanna Suska: Nie chciałabym żeby na tej sali była uprawiana polityka! Czy Klub „Świt” Ćmielów stał się elementem gry politycznej?

FAKTY

Joanna Gałęzia nowym dyrektorem ds. finansowym ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim?

FAKTY

Tężnia solankowa w Ćmielowie już pod koniec września!

FAKTY

Pióra i zeszyty zamienili na karabiny, sale szkolne na pole bitwy! Jak wygląda Ostrowiec Świętokrzyski 99 lat po „Cudzie nad Wisłą”?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this