Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Policja poszukuje świadków zdarzenia! Sprawca działał nocą!

Widziałeś włamywacza? Powiadom policję! Ostrowieccy mundurowi apelują do wszystkich świadków, którzy widzieli sprawcę włamania do samochodu marki Skoda. Do zdarzenia doszło w nocy z 2 na 3 marca na ulicy Focha w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Wczoraj informowaliśmy o poszukiwaniach włamywacza, który w nocy z 23 na 24 lutego ograbił pojazd marki Seat, dziś policja apeluje o pomoc w ustaleniu sprawcy włamania z 2 na 3 marca, tym razem przestępca działała na ulicy Focha. Czy sprawca włamań to ta sama osoba?

Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem do pojazdu marki Skoda oraz usiłowania kradzieży z włamaniem do pojazdu marki Peugeot, do których doszło w nocy z 2 na 3 marca na ulicy Focha w Ostrowcu Świętokrzyskim .

Policjanci zwracają się z prośbą do osób będących świadkami tego zdarzenia bądź posiadających jakiekolwiek informacje, co do jego okoliczności o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim,  ul. Al. 3-go Maja 9, bądź telefonicznie  pod numerem telefonu (41) 26 71 368 lub całodobowo pod nr 112.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this