Znajdź nas na

FAKTY

Powiat Ostrowiecki zamówił… 500 maskotek odblaskowych!

500 sztuk maskotek odblaskowych Sun, kolor żółto/srebrny wraz z tasiemką z nadrukowanym napisem #powiatostrowiecki w technice tampondruku – to jedno z najnowszych zamówień złożonych przez Powiat Ostrowiecki, które zamieszczone zostało w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Św.

Zdjęcie ilustracyjne. Budynek, w którym mieści się Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św. fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Wśród najnowszych zamówień jakie zamieszczone zostały w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim pojawiło się to dotyczące wykonania spersonalizowanych maskotek odblaskowych, zamieszczone 13 grudnia 2023 roku. 

Zamówienie, zgodnie z opisem zamieszczonym w BIP dotyczyło zakupu wraz z dostawą 500 sztuk maskotek odblaskowych Sun, kolor żółto/srebrny (R73837) wraz z tasiemką z nadrukowanym napisem #powiatostrowiecki w technice tampondruku. Wymiary maskotki – breloka 120 x 120 x 17 mm. Wraz z ofertą zamówienia należy przesłać do Zamawiającego projekt graficzny maskotek odblaskowych. Płatność jednorazowa za wykonanie usługi nastąpi po dostarczeniu i zatwierdzeniu prawidłowo wykonanej usługi.  

BIP Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św.

W odpowiedzi wpłynęły trzy oferty. Najkorzystniejsza, opiewająca na kwotę 3 505, 50 zł przez MK studio – agencja reklamowa z Poznania.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Św. wymagany termin wykonania zamówienia: do 29 grudnia 2023 r.  

O zamówieniach o wartości poniżej 130 000 zł, jakie opublikowane zostały w 2023 roku w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim informowaliśmy również w kwietniu bieżącego roku. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this