Znajdź nas na

FAKTY

Powiat starachowicki: Na podwójnym gazie samochodem ciężarowym!

Wielką nieodpowiedzialnością wykazał się 38-letni kierujący pojazdem ciężarowym, który w obszarze zabudowanym na krajowej „9” przekroczył dopuszczalną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. Za kierowanie pojazdem w takim stanie grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniwski/naOSTRO.info

Do zdarzenia doszło dziś (wtorek, 18 lipca)  po południu. Policjanci ze starachowickiej drogówki na krajowej „9” zatrzymali do kontroli kierującego ciężarówką. Mężczyzna poruszał się z prędkością 75 km/h, przekraczając tym samym dopuszczalną prędkość o 25km/h w obszarze zabudowanym. Okazało się, że za kierownicą siedział 38-latek. W trakcie kontroli policjanci nabrali wątpliwości co do stanu trzeźwości mężczyzny. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu.

38-latek nie tylko stracił prawo jazdy ale również za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this