Znajdź nas na

Subscribe

SPORT

Producent napojów i soków sponsorem siatkarek KSZO Ostrowiec!

Po radomskim dealerze Hyundai-a, także producent i dystrybutor soków i napojów, firma KGH Polska dołącza do sponsorów siatkarskiej drużyny KSZO Ostrowiec. – To kolejny sponsor, kolejna znana marka w Polsce. Jest nam bardzo przykro, że firmy ostrowieckie nie są tak chętne do wspierania naszego klubu, pomimo tego, że nasz zespół gra na centralnym poziomie rozgrywek – mówił podczas sobotniej (14 grudnia) konferencji prasowej Dawid Ogórek, dyrektor Klubu.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Firma KGH Polska to producent soków owocowych, smoothie owocowo-warzywnych, napojów z aloesem, wody kokosowej oraz lemoniad, najwyższej jakości produktów pod marką Qeency oraz GREAT.

– Jesteśmy producentem soków owocowych, warzywnych, naturalnych, bez konserwantów, wspieramy zdrowy styl życia. Nasze produkty chcemy żeby trafiały do ludzi aktywnych, ludzi zajmujących się sportem. Stąd może dzięki panu posłowi Andrzejowi Kyjowi, znalazłem się na tej konferencji i zdecydowałem się na sponsoring naszego Klubu, żeby wspierać siatkarki, jak również, żeby korzystały z naszych napojów i soków – wyjaśniał Waldemar Gawłowski, twórca i prezes firmy KGH Polska.

Dawid Ogórek, dyrektor Klubu wyjaśniał, że przykro mu z powodu braku zainteresowania wsparciem finansowym Klubu przez ostrowieckie firmy.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy sponsorskiej, dzięki której wiele witamin pojawi się w organizmach naszych zawodniczek, nasze sztabu i nie tylko. Będą państwo mogli też spotkać te napoje w Ostrowcu, w wielu sieciach handlowych. To kolejny sponsor, kolejna znana marka w Polsce. Jest nam bardzo przykro, że firmy ostrowieckie nie są tak chętne do wspierania naszego klubu, pomimo tego, że nasz zespół gra na centralnym poziomie rozgrywek. Jest to młody zespół ambitny, walczymy z przeciwnościami losu, ale mamy nadzieje, że właśnie dzięki takim ludziom jak pan Waldemar damy rade postawić KSZO na nogi i jeszcze czasy świetności naszego zespołu wrócą – zapewniał Dawid Ogórek.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Do Klubu KSZO Ostrowiec Waldemar Gawłowski trafił dzięki posłowi Andrzejowi Kryjowi, z którym znają się na płaszczyźnie prywatnej.

– Kiedy okazało się, iż nasz s siatkarski Klub ma problemy i kiedy rozmawialiśmy z panem Dawidem Ogórkiem o tym jak szukać wsparcia i pomocy dla naszych siatkarek, to zacząłem zastanawiać się, kto mógłby tutaj, jako sponsor wejść. A że znamy się prywatnie i wiem, że pan Waldemar jest człowiekiem bardzo otwartym, bardzo życzliwym, to z taką nieśmiałością zapytałem go, czy nie zechciałby pomóc siatkarkom, drużynie młodej, ambitnej, która ma problemy, ale jest perspektywiczna i rozwojowa. Muszę powiedzieć, że ta pozytywna odpowiedzieć, że zechce się spotkać była natychmiastowa – wspominał Andrzej Kryj, Poseł na Sejm RP.

Podkreślał, że sponsoring to także biznes, a korzyści powinny mieć obydwie strony.

– Mamy w Ostrowcu Św. drużynę, która ma szanse promowania naszego miasta i bardzo często potwierdzę słyszymy, że nasi lokalni przedsiębiorcy nie są zbytnio zainteresowani tym, żeby wspierać sport ostrowiecki. To, że wchodzi firma KGH Polska, to, że wspiera sport radomski dealer Hyndai-a to pokazuje, że poza Ostrowcem łatwiej, być może czasem o to, żeby ktoś dostrzegł potencjał drzemiący w naszych drużynach sportowych – dodał poseł.

Prosił i zachęcał przedsiębiorców, których na to stać, aby zainteresowali się losami Klubu i go wsparli. Podkreślił, że jest to cała sieć powiązań, od Szkoły Mistrzostwa Sportowego szkolącej młode adeptki siatkówki, po drużynę, którą mogą zasilać.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this