Znajdź nas na

FAKTY

Prowadzili na podwójnym gazie! Wpadli w ręce ostrowieckich mundurowych!

O tym, że jazda na „podwójnym gazie” nie popłaca wkrótce przekonają się 33-letni ostrowczanin, który kierował pojazdem marki Citroen, a także 29-letni mieszkaniec gminy Kunów. W ręce ostrowieckich mundurowych wpadli wczoraj (czwartek, 17 listopada) na ulicy Stefana Żeromskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Wczoraj (czwartek, 17 listopada) policjanci z ostrowieckiej drogówki wyeliminowali dwóch nieodpowiedzialnych kierujących, którzy pod wpływem alkoholu wsiedli za kierownicę swoich pojazdów. Jako pierwszy do kontroli drogowej na ul. Stefana Żeromskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim został zatrzymany 33-letni kierowca Citroena. Ostrowczanin kierował francuskim autem w stanie po użyciu alkoholu. Grozi mu teraz kara aresztu, grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami. Na tej samej ulicy do kontroli drogowej został zatrzymany również 29-letni mieszkaniec gminy Kunów. Badanie alkomatem wykazało, że kierował on pojazdem marki KIA mając ponad pół promila alkoholu w organizmie.

Mundurowi przypominają, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this