Znajdź nas na

FAKTY

Przed policją schował się… pod materacem w dziecięcym łóżeczku!

Skarżyscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób zaginionych i ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości wytropili dziś (piątek, 17 lutego) poszukiwanego 45-latka z gminy Suchedniów. Mający odbyć karę trzech lat i dwóch miesięcy pozbawienia wolności mężczyzna wpadł w powiecie kieleckim. Do końca nie miał zamiaru rozstawać się z wolnością, więc schował się pod materacem w dziecięcym łóżeczku.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Trzy lata i dwa miesiące pozbawienia wolności, to kara jaką orzekł sąd wobec 45-letniego mieszkańca gminy Suchedniów. Mężczyzna został skazany za oszustwo i niezapłacone alimenty. Nie stawił się w terminie w areszcie, więc był poszukiwany. Skarżyscy policjanci ustalili, gdzie może przebywać i pojechali w wytypowane miejsce w powiecie kieleckim. 45-latek był tak zmotywowany, aby pozostać na wolności, że przed stróżami prawa schował się pod materacem dziecięcego łóżeczka.

Kryminalni nie mieli problemu, aby odkryć jego nietypową kryjówkę. Ostatecznie wpadł w ręce mundurowych. Minionej doby skarżyscy funkcjonariusze zatrzymali jeszcze dwóch poszukiwanych. W czwartek (16 lutego) wpadł 45-latek z gminy Łączna, który trafił za kratki na dziesięć miesięcy za jazdę pod wpływem alkoholu. Tego samego dnia zatrzymany został 24-latek z gminy Bliżyn. Miał trafić do aresztu na pięćdziesiąt dni za niezapłaconą grzywnę. Wpłacił jednak należność i pozostał na wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this