Znajdź nas na

FAKTY

Przegląd tygodnia!

Nie milkną echa odwołania Tomasza Kopca, który pełnił funkcję dyrektora naczelnego Wielospecjalistycznego Szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ile zarabiały zatrudnione przez niego osoby pełniące funkcje doradcze? Jakie korzyści przynosi pacjentom i pracownikom szpitala członkostwo placówki w Polskiej Federacji Szpitali? Ile zarabia zastępca dyrektora ds. lecznictwa, a także na jakie usługi promocyjne, informacyjne i reklamowe szpital wydawał pieniądze?
Za nami Dzień Wszystkich Świętych. W Ćmielowie pamiętano o mogiłach żołnierzy Armii Krajowej z Oddziału Tomasza Wójcika ps. Tarzan.
W gminie Kunów rywalizowały przedszkolaki, a mieszkańcy zyskali kompleks sportowo-rekreacyjny.
Już 11 listopada na stadionie KSZO przy ulicy Świętokrzyskiej w Ostrowcu Św. spotkają się reprezentacje Polski i Rumunii w piłce nożnej kobiet. To będzie wydarzenie sportowe, w którym warto uczestniczyć.

Grafika: naOSTRO.info

Zostań naszym patronem Kliknij w link https://patronite.pl/naostroinfo wejdź na nasz profil Patronite.pl. Wybierz kwotę wsparcia. Każda wpłacona kwota pozwala się nam rozwijać i docierać do jeszcze większej liczby Czytelników

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this