Znajdź nas na

SPORT

Quo vadis KSZO?

Zarząd klubu KSZO1929 Ostrowiec Świętokrzyski zamieścił na swojej stronie internetowej informację dotyczącą dalszych losów trenera ostrowieckiej drużyny – Tadeusza Krawca. – Mecz z Wisła Puławy będzie ostatnim meczem w którym Tadeusz Krawiec poprowadzi nas zespół – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Tadeusz Krawiec
Foto: http://www.kszo1929ostrowiec.pl/

Zarząd klubu podjął decyzję o nieprzedłużeniu, wygasającego 30 czerwca kontraktu. Nazwisko nowego trenera zostanie podane w najbliższym czasie. – Chcemy bardzo serdecznie podziękować za zaangażowanie, profesjonalizm oraz współpracę. Jednocześnie życzymy trenerowi powodzenia, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Do zobaczenia na piłkarskim szlaku – brzmi fragment oficjalnego komunikatu. 

Tadeusz Krawiec prowadził zespół KSZO w latach 2015-2017 i 2020-2021. Zanotował na ławce trenerskiej 70 spotkań ( w tym sześć spotkań w ramach Totolotek/Fortuna Puchar Polski). Wyeliminował z drużyną pomarańczowo-czarnych takie zespoły jak Raków Częstochowa, Warta Poznań, Pogoń Siedlce. W sezonie 2016/2017 dotarł do 1/8 Totolotek Pucharu Polski, gdzie odpadł z późniejszym triumfatorem – Arką Gdynia. Tadeusz Krawiec jest dwukrotnym zwycięzcą Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu województwa świętokrzyskiego (2016, 2021).

Wygląda na to, że obecny trener Tadeusz Krawiec podzielił losy Marcina Wróbla, który prowadząc zespół, również zdobył z KSZO Okręgowy Puchar Polski na szczeblu województwa i zajął wysokie 6 miejsce w tabeli, po czym podziękowano mu za pracę i pożegnał się z drużyną. 

Pisaliśmy  o tym tutaj. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this