Znajdź nas na

FAKTY

Rozszerzono poszukiwania Tadeusza Chrzanowskiego! Do pomocy wykorzystano policyjny śmigłowiec i drony!

Trwają poszukiwania ostrowczanina – Tadeusza Chrzanowskiego, który po raz ostatni widziany był 6 czerwca kiedy to wyszedł z domu w godzinach porannych. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Po raz ostatni jego telefon zalogował się w gminie Kunów. O zaginionym ostrowczaninie pisaliśmy 7 czerwca. Dziś mężczyzny szukał także policyjny śmigłowiec Black Hawk, drony i straż pożarna.

Zdjęcie ilustracyjne policja .pl

Ostrowieccy policjanci poszukują zaginionego 89-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego, Tadeusza Chrzanowskiego. Zaginiony ostatni raz widziany był 6 czerwca. Tego dnia w godzinach porannych wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał z nikim bliskim kontaktu.

Rysopis zaginionego : wzrost około 170-175 cm, szczupła sylwetka ciała, włosy krótkie siwe, delikatne wąsy.

Dziś do poszukiwań włączyli się policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, dwa zastępy straży pożarnej. Do pomocy w poszukiwaniach wykorzystano także policyjny śmigłowiec i drony. 

– Cały czas poszukujemy pana Tadeusza Chrzanowskiego. Na dzisiaj udało się zaplanować takie wzmożone działania, związane m.in. z tym, że przyleciał helikopter policyjny. Będzie on wykorzystywany do tego, żeby przeszukać ten teren, który wskazany został, jako prawdopodobne miejsce, gdzie mężczyzna mógł przebywać. Jest to obszerny obszar leśny w gminie Kunów – wyjaśnia Beata Grubner z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.   

Tadeusza Chrzanowski ma 89 lat. Ostatni raz widziany był 6 czerwca.
grafika: naOSTRO.info
fot. Świętokrzyska Policja

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this