Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Są kolejni zakażeni koronawirusem w województwie świętokrzyskim! Wśród nich mężczyzna z powiatu ostrowieckiego!

W województwie świętokrzyskim potwierdzono kolejne 4 przypadki zakażenia koronawirusem. Wśród mieszkańców powiatu buskiego, szydłowieckiego i skarżyskiego, znalazł się także mężczyzna z powiatu ostrowieckiego. W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego odnotowano 22 przypadki zachorowań na COVID-19.

Zdjęcie ilustracyjne

Na terenie województwa świętokrzyskiego: 34 osoby są hospitalizowane, 4234 zostały poddane kwarantannie, a 378 osób jest pod nadzorem epidemiologicznym.

Na terenie powiatu ostrowieckiego 425 osób poddanych zostało kwarantannie, a 121 znajduje się pod nadzorem epidemiologicznym.

Dziś (27 marca) po godzinie 20.00, Ewa Łukomska, rzecznik prasowy Wojewody Świętokrzyskiego poinformowała o kolejnych czterech przypadkach zakażenia koronawirusem.

– To kobieta w sile wieku z powiatu szydłowieckiego (woj. mazowieckie), mężczyzna w sile wieku z powiatu buskiego, mężczyzna w sile wieku z powiatu ostrowieckiego oraz starszy mężczyzna z powiatu skarżyskiego – wyjaśnia Ewa Łukomska.

Przypomnijmy, że w Polsce zakażonych jest już 1389 osób. 1696 osób jest hospitalizowanych, 94 297 zostało objętych kwarantanną, 161 859 to liczba zgłoszonych do kwarantanny po powrocie do kraju, a 58 306 objętych zostało nadzorem epidemiologicznym.

W Polsce z powodu zakażenia koronawirusem zmarło 16 osób.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this