Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Są kolejni zakażeni koronawirusem w województwie świętokrzyskim! Wśród nich mężczyzna z powiatu ostrowieckiego!

W województwie świętokrzyskim potwierdzono kolejne 4 przypadki zakażenia koronawirusem. Wśród mieszkańców powiatu buskiego, szydłowieckiego i skarżyskiego, znalazł się także mężczyzna z powiatu ostrowieckiego. W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego odnotowano 22 przypadki zachorowań na COVID-19.

Zdjęcie ilustracyjne

Na terenie województwa świętokrzyskiego: 34 osoby są hospitalizowane, 4234 zostały poddane kwarantannie, a 378 osób jest pod nadzorem epidemiologicznym.

Na terenie powiatu ostrowieckiego 425 osób poddanych zostało kwarantannie, a 121 znajduje się pod nadzorem epidemiologicznym.

Dziś (27 marca) po godzinie 20.00, Ewa Łukomska, rzecznik prasowy Wojewody Świętokrzyskiego poinformowała o kolejnych czterech przypadkach zakażenia koronawirusem.

– To kobieta w sile wieku z powiatu szydłowieckiego (woj. mazowieckie), mężczyzna w sile wieku z powiatu buskiego, mężczyzna w sile wieku z powiatu ostrowieckiego oraz starszy mężczyzna z powiatu skarżyskiego – wyjaśnia Ewa Łukomska.

Przypomnijmy, że w Polsce zakażonych jest już 1389 osób. 1696 osób jest hospitalizowanych, 94 297 zostało objętych kwarantanną, 161 859 to liczba zgłoszonych do kwarantanny po powrocie do kraju, a 58 306 objętych zostało nadzorem epidemiologicznym.

W Polsce z powodu zakażenia koronawirusem zmarło 16 osób.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Województwo świętokrzyskie: 29 nowych zakażeń koronawirusem! Wśród nich nastolatek z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego wsparł ostrowieckie starostwo! 4,5 mln zł unijnego wsparcia trafi do 160 podmiotów z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

W Chocimowie pamiętają o tradycji! Monika Major: W modlitwie siła, a w figurce nadzwyczajna moc! [ZDJĘCIA]

FAKTY

Radni powiatowi z PiS apelują do Jarosława Górczyńskiego! Wzywają do podjęcie pilnych działań w sprawie drogi wojewódzkiej nr 754!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this