Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Skatowanego psa wyrzucił do rzeki! Mieszkańcowi gminy Kunów grozi do pięciu lat więzienia!

W minioną niedzielę (21 czerwca) internet obiegły zdjęcia skatowanego psa, którego około godziny 9.00 ze Śwliśliny wyciągnął łowiący ryby mężczyzna. Zwierzę miało na szyi ciasno zawiązaną smycz, obrażenia głowy, a z pyska lała mu się krew. Już dzień później (22 czerwca) kunowscy policjanci ustalili tożsamość oprawcy czworonoga. 65-latek usłyszał już zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Grozi mu do 5 lat.

fot. Świętokrzyska Policja

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Kunowie zatrzymali wczoraj (poniedziałek, 22 czerwca) 65-letniego mieszkańca gminy, który ze szczególnym okrucieństwem znęcał się nad psem.

W minioną niedziele ( 21 czerwca) około godziny 9.00 mężczyzna łowiący ryby w rzece Świślinie w gminie Kunów zauważył w wodzie psa. Zwierzę nie reagowało na wołanie, wyciągnął je więc na brzeg. Wtedy okazało się że pies ma obrażenia głowy oraz krwawi z pyska. Dodatkowo pies miał na szyi ciasno zawiązaną smycz. Wędkarz natychmiast powiadomił o zdarzeniu dyżurnego ostrowieckiej komendy. W wyniku podjętych działań pies został przewieziony do lecznicy, gdzie udzielono mu pomocy.

Wczoraj (22 czerwca) Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kunowie ustalili i zatrzymali 65-letniego mężczyznę, podejrzanego o znęcanie się nad zwierzęciem. Zatrzymany w pierwszej chwili nie przyznał się do winy, jednak w trakcie przesłuchania wyjaśnił, że psa dostał od sąsiada i miał się nim zaopiekować. Jednak po jakimś czasie pies zaczął go denerwować i w minioną sobotę uderzył go kilkakrotnie w głowę a potem wrzucił do rzeki.

Mężczyzna usłyszał już zarzut, znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Czy w ćmielowskiej spółdzielni mieszkaniowej panuje „zmowa milczenia”?

FAKTY

Rządowe promesy trafiły do samorządów lokalnych! Prezydent Ostrowca Św. pominięty przy rozdaniu grantów!

FAKTY

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził rezerwat Krzemionki! Mówił m.in. o Funduszu Inwestycji Samorządowych!

FAKTY

To był akt barbarzyństwa! Miliony pszczół pozbawiono domów!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this