Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Spowodował kolizję drogową! Zatrzymał go policjant po służbie!

Ostrowieccy policjanci czujni także poza naszym regionem. W minioną niedzielę około godziny 3.00 asp. szt. Andrzej Woźnicki z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, w dniu wolnym od służby w województwie śląskim zatrzymał pijanego kierowcę. 31-latek miał ponad dwa promile alkoholu.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W minioną niedzielę około godziny 3.00, asp. szt. Andrzej Woźnicki z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, w dniu wolnym od służby podróżował wraz ze swoim kolegą przez miejscowość Zawiercie w woj. śląskim. Na jednym ze skrzyżowań zauważył Peugeota jadącego z przeciwnego kierunku. Francuski samochód wjechał na krawężnik po czym uderzył w znak drogowy i dachował. Funkcjonariusz natychmiast pobiegł na miejsce zdarzenia by udzielić pomocy osobom znajdującym się wewnątrz pojazdu. Jak się okazało w pojeździe znajdował się tylko kierowca. Mężczyzna wyszedł z leżącego na dachu pojazdu o własnych siłach, aby chwilę później próbować ucieczki. Został zatrzymany przez funkcjonariusza, który wyczuwał od niego woń alkoholu. Na miejsce zdarzenia przyjechali funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego miejscowej jednostki policji, którzy badaniem na zawartość alkoholu w organizmie kierującego Peugeotem potwierdzili przypuszczenia. Okazało się, że 31-latek kierował pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości, w organizmie miał ponad dwa promile.

Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Radny powiatowy podczas sesji apelował do wójta Waśniowa! Dzięki jego interwencji transport uczniów odbędzie się zgodnie z prawem!

FAKTY

Starostwo ogłasza kolejny konkurs! Tym razem poszukuje podinspektora w wydziale Infrastruktury i Rozwoju!

FAKTY

Wioletta Zbrożyna: Jak już coś się stanie, to będzie za późno! Apel mieszkanki na sesji Rady Gminy w Waśniowie!

FAKTY

Oprócz miłości do bliźniego, warto promować miłość do ojczyzny! Ostrowieccy Patrioci uczcili pamięć o Armii Krajowej!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this