Znajdź nas na

FAKTY

Świętokrzyskie: Odblokowana dk 9 w Chmielowie po zderzeniu dwóch samochodów!

Odblokowana została droga krajowa nr 9 w Chmielowie koło Ostrowca Św. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Poszkodowane zostały cztery osoby, dwie z nich zabrano do szpitala.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 9 w miejscowości Chmielów koło Ostrowca Św. „Kierowcy samochodów audi i citroen, które poruszały się w przeciwnych kierunkach, wyprzedzali jadące przed nimi pojazdy. Oba samochody nie zdążyły wrócić na swoje pasy i doszło do czołowego zderzenia” – powiedziała PAP podkom. Ewelina Wrzesień z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.

Kierowca audi i pasażer citroena zostali zabrani do szpitala. Pomoc medyczna była udzielana też kierowcy citroena i kolejnemu pasażerowi tego auta.

Przez trzy godziny droga była całkowicie zablokowana, a policja kierowała pojazdy na objazd przez Ostrowiec Świętokrzyski. Później w miejscu gdzie doszło do wypadku obowiązywał ruch wahadłowy. Jak poinformował PAP dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA, obecnie na drodze krajowej nr 9 nie ma już utrudnień w ruchu.(PAP)

maj/ jann/

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this