Znajdź nas na

FAKTY

Świętokrzyskie: Tragiczny wypadek na DW 751 w Starej Słupi!

Ze wstępnych informacji wynika, że cztery osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w poniedziałek wieczorem na drodze wojewódzkiej 751 w Starej Słupi (Świętokrzyskie). Osobowe BMW zderzyło się tam z pojazdem ciężarowym – przekazały służby ratunkowe.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 751 w Starej Słupi w powiecie kieleckim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że bmw czołowo zderzyło się z samochodem ciężarowym. Droga jest zablokowana. Trwa akcja ratunkowa.

Jak powiedział PAP dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach, na miejscu pracuje siedem zastępów straży pożarnej, ponad 20 ratowników. Ze wstępnych informacji wynika, że w wypadku zginęły cztery osoby – trzech mężczyzn i jedna kobieta.

Policja ustala szczegółowe okoliczności wypadku.

Jako pierwszy o wypadku poinformował portal RMF24. (PAP)

autor: Wiktor Dziarmaga

Ze wstępnych informacji wynika, że cztery osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w poniedziałek wieczorem na drodze wojewódzkiej 751 w Starej Słupi (Świętokrzyskie). Osobowe bmw zderzyło się tam z pojazdem ciężarowym. Trwa akcja ratunkowa – przekazały służby ratunkowe.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this