Znajdź nas na

FAKTY

Szkoły w Janiku i Wymysłowie mają nowych dyrektorów!

Zmiany w szkołach w gminie Kunów. Anita Tchórzewska wybrana została na dyrektora Szkoły Podstawowej w Wymysłowie, a Ewelina Żuchowska została dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Janiku. – To osoby doświadczone, bardzo dobrze przygotowane merytorycznie, które mają świetne podejście pedagogiczne – mówi Lech Łodej, burmistrz miasta i gminy w Kunowie.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

12 czerwca ogłoszone zostały konkursy na dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Janiku oraz dyrektora Szkoły Podstawowej w Wymysłowie. Jak wyjaśnia Lech Łodej, burmistrz miasta i gminy w Kunowie do każdej ze szkół wpłynęła jedna oferta.

Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Wymysłowie została Anita Tchórzewska, która od lat związana była z tą placówką, dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Janiku – Ewelina Żuchowska, która powołana została również na Dziekana Wydziału Pedagogicznego w Akademii Nauk Stosowanych im. Józefa Gołuchowskiego w Ostrowcu Św.

Obydwie panie spełniły niezbędne wymagania względem kandydatów na to stanowisko. Mają doświadczenie pedagogiczne, bardzo dobre  przygotowanie merytoryczne, a co najważniejsze mają świetny kontakt z uczniami i ich rodzicami.    

–  Myślę, że wybór tych osób na dyrektorów już wkrótce zaowocuje rozwojem tych dwóch placówek edukacyjnych. Nowym dyrektorkom  życzę samych sukcesów i satysfakcji z pracy – podsumowuje Lech Łodej. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this