Znajdź nas na

FAKTY

Szybka decyzja Komisji Europejskiej. Szybkie wsparcie projektów covidowych!

Komisja Europejska zgodziła się na przesuniecie kolejnych pieniędzy przeznaczonych na działania wspierające świętokrzyskich przedsiębiorców borykających się z ekonomicznymi skutkami COVID-19.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Dobra wiadomość z Brukseli – Komisja Europejska zatwierdziła ostatecznie kolejne zmiany w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Podyktowane są one koniecznością wsparcia świętokrzyskiej gospodarki, która dotkliwe odczuwa skutki pandemii COVID-19.

– Koronawirus nie odpuszcza, wiele firm z powodu obostrzeń, musiało zawiesić lub znacznie ograniczyć swoją działalność lub przestawić się na nowe formy pracy, których wprowadzenie jest często bardzo kosztowne. Chcemy, by fundusze europejskie wspierały działania służące ograniczeniu negatywnych skutków ekonomicznych epidemii i były kołem ratunkowym dla przedsiębiorców – powiedział Andrzej Bętkowski, marszałek województwa świętokrzyskiego. – Dlatego bardzo dziękuję Komisji Europejskiej za szybką akceptację programu, co umożliwi podpisanie umów na projekty covidowe.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this