Znajdź nas na

GMINA BAŁTÓW

To będzie wyjątkowa Noc Świętojańska w gminie Bałtów!

Wszystkich mieszkańców gminy Bałtów, a także przyjezdnych gości do wspólnej zabawy z okazji Nocy Świętojańskiej na plac przy remizie Wszystkich mieszkańców gminy Bałtów, a także przyjezdnych gości do wspólnej zabawy z okazji Nocy Świętojańskiej na plac przy remizie OSP w Skarbce Dolnej zaprasza Hubert Żądło, wójt gminy Bałtów. Współorganizatorem wydarzenia, które odbędzie się jutro (sobota, 24 czerwca) jest Gminna Biblioteka Publiczna w Bałtowie. – Będzie smacznie i wesoło – zachęca wójt.

Źródło: Freepik

Nie zabraknie wspólnego puszczania wianków, śpiewów, smacznego jedzenia oraz rozmów o tradycjach, związanych z Nocą Świętojańską. Wszystko za sprawą wydarzenia pod nazwą „Bałtowskie śpiewanie, wianków na wodę puszczanie”, które zaplanowano na jutro (sobota, 24 czerwca) na godzinę 16.00 na placu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Skarbce Dolnej.

– Serdecznie zapraszam do tego malowniczego miejsca w Skarbce Dolnej. Odbędzie się tu powiatowy etap „Bitwy Regionów”. Koła Gospodyń Wiejskich z terenu naszego powiatu rywalizować będą o zdobycie pierwszego miejsca swoimi smacznymi potrawami, Jako gmina przygotowaliśmy puszczanie wianków, zespoły występów ludowych. Będzie smacznie, miło, wesoło i zdrowo – zachęca Hubert Żądło, wójt gminy Bałtów.  

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this