Znajdź nas na

FAKTY

Tragedia w Bodzechowie! Spłonął dom jednorodzinny! Nie żyje 36-letni mężczyzna!

Nie żyje 36-letni mężczyzna. To tragiczny finał pożaru do jakiego doszło dziś (10 listopada) w jednym z domków jednorodzinnych przy ulicy Goździelińskiej w Bodzechowie. Jak poinformowała nas Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św. na miejscu zdarzenia czynności dochodzeniowo-śledcze prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora.

Źródło: Komenda Powiatowe Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.

– O godzinie 6.20 otrzymaliśmy informację, że w budynku jednorodzinnym o konstrukcji murowano-drewnianej w miejscowości Bodzechów doszło do  pożaru. Jak wynika ze wstępnych ustaleń podczas akcji gaśniczej w budynku ujawniono zwłoki 36-letniego mężczyzny, który prawdopodobnie zamieszkiwał w tym domu – wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.

Dodaje, że aktualnie policjanci pod nadzorem prokuratora, wykonują czynności dochodzeniowo- śledcze. W czynnościach bierze również udział biegły z zakresu pożarnictwa.  

– Trwają czynności, które mają na celu ustalenie tego tragicznego zdarzenia – wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.  

Źródło: Komenda Powiatowe Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.

W akcji wzięło udział 23 strażaków z 6 zastępów straży pożarnej. 

– Tuż przed godziną 7.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze parterowego domu jednorodzinnego przy ulicy Goździelińskiej w Bodzechowie. Po dojeździe na miejsce zdarzenia cały budynek był objęty pożarem.  Nasze działania polegały na ugaszeniu pożaru, a także przeszukaniu pomieszczeń celem wykluczenia osób poszkodowanych. Okazało się, że w jednym z pomieszczeń  znajdowało się ciało mężczyzny – tłumaczy starszy kapitan Sebastian Klaus  z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.   

Wstępną przyczyną pożaru był wybuch 11 kilogramowej butli z gazem.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this