Znajdź nas na

FAKTY

Tragedia w Bodzechowie! Spłonął dom jednorodzinny! Nie żyje 36-letni mężczyzna!

Nie żyje 36-letni mężczyzna. To tragiczny finał pożaru do jakiego doszło dziś (10 listopada) w jednym z domków jednorodzinnych przy ulicy Goździelińskiej w Bodzechowie. Jak poinformowała nas Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św. na miejscu zdarzenia czynności dochodzeniowo-śledcze prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora.

Źródło: Komenda Powiatowe Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.

– O godzinie 6.20 otrzymaliśmy informację, że w budynku jednorodzinnym o konstrukcji murowano-drewnianej w miejscowości Bodzechów doszło do  pożaru. Jak wynika ze wstępnych ustaleń podczas akcji gaśniczej w budynku ujawniono zwłoki 36-letniego mężczyzny, który prawdopodobnie zamieszkiwał w tym domu – wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.

Dodaje, że aktualnie policjanci pod nadzorem prokuratora, wykonują czynności dochodzeniowo- śledcze. W czynnościach bierze również udział biegły z zakresu pożarnictwa.  

– Trwają czynności, które mają na celu ustalenie tego tragicznego zdarzenia – wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.  

Źródło: Komenda Powiatowe Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.

W akcji wzięło udział 23 strażaków z 6 zastępów straży pożarnej. 

– Tuż przed godziną 7.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze parterowego domu jednorodzinnego przy ulicy Goździelińskiej w Bodzechowie. Po dojeździe na miejsce zdarzenia cały budynek był objęty pożarem.  Nasze działania polegały na ugaszeniu pożaru, a także przeszukaniu pomieszczeń celem wykluczenia osób poszkodowanych. Okazało się, że w jednym z pomieszczeń  znajdowało się ciało mężczyzny – tłumaczy starszy kapitan Sebastian Klaus  z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.   

Wstępną przyczyną pożaru był wybuch 11 kilogramowej butli z gazem.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Koronawirus: Ministerstwo Zdrowia zmienia sposób raportowania! Na terenie województwa świętokrzyskiego 359 nowych zakażeń!

FAKTY

Zaginął Marek Rzeszowski! Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach!

FAKTY

Hubert Żądło: Wskaźniki finansowe mamy unormowane. Ten rok dla budżetu gminy Bałtów zakończymy z ponad milionową nadwyżką finansową!

FAKTY

Świętokrzyskie w czołówce! 70 milionów euro na „covidowe” wsparcie firm!

FAKTY

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this