Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Tragedia w ostrowieckim parku miejskim! Strażacy wyłowili ciało mężczyzny!

Ciało 48-letniego mężczyzny, wyłowionego dziś ze stawu w Parku Miejskim w Ostrowcu Św. zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Najprawdopodobniej do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Z relacji strażaków wynika, że w miejscu, w którym znajdowało się ciało mężczyzny woda ma metr głębokości.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Tragedia w Parku Miejskim w Ostrowcu Św. Nie żyje 48-letni mężczyzna, którego zwłoki po godzinie 11.00 ze stawu wyłowili ostrowieccy strażacy.

– O zdarzeniu poinformowała nas Straż Miejska ok. godziny 11.00, że w stawie w Parku Miejskim z wody wystaje plecak około czterech metrów od brzegu. Szybko zadysponowaliśmy samochody wraz z łódką. Po dojeździe na miejsce okazało się, że w stawie znajduje się mężczyzna. Szybko wyciągnęliśmy go na brzeg i podjęliśmy resuscytacje krążeniowo-oddechową, ponieważ był nieprzytomny – wyjaśnia kapitan Sebastian Klaus z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.

Mężczyzna został przekazany karetce pogotowia. Niestety pomimo udzielonej pomocy mężczyzna nie odzyskał przytomności.

Miejsce, w którym znajdowało się ciało mężczyzny ma metr głębokości. Jak dodaje Sebastian Klaus wyjazdy do tego typu zdarzeń zdarzają się rzadko. W dzisiejszej akcji brało udział 10 strażaków.

Wciąż trwają oględziny miejsca zdarzenia.

– Zostaną przeprowadzone dalsze czynności. Mężczyzna miał 48-lat, prawdopodobnie mieszkał na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego bez zameldowania. Nie posiadał żadnych widocznych obrażeń zewnętrznych. Najprawdopodobniej do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie, ale wszystko wiadomo będzie dopiero po sekcji zwłok – wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Radny powiatowy podczas sesji apelował do wójta Waśniowa! Dzięki jego interwencji transport uczniów odbędzie się zgodnie z prawem!

FAKTY

Wioletta Zbrożyna: Jak już coś się stanie, to będzie za późno! Apel mieszkanki na sesji Rady Gminy w Waśniowie!

FAKTY

Oprócz miłości do bliźniego, warto promować miłość do ojczyzny! Ostrowieccy Patrioci uczcili pamięć o Armii Krajowej!

FAKTY

Sergiusz Ziewiec z KP PSP w Starachowicach najlepszym pływakiem wśród strażaków! [ZDJĘCIA]

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this