Znajdź nas na

FAKTY

Trzy osoby zatrzymane w związku ze śmiercią młodego ostrowczanina! Na dziś zaplanowano sekcję zwłok!

Jak poinformował Cezary Skalmierski, prokurator rejonowy w Ostrowcu Św., na dziś (poniedziałek, 20 lipca) zaplanowano sekcję zwłok 20 letniego mieszkańca Ostrowca Św.. Przypomnijmy, że zwłoki mężczyzny odkryła wczoraj, spacerująca łąkami za kościołem na osiedlu Ogrody w Ostrowcu Św., mieszkanka miasta. W sprawie zatrzymano trzy osoby.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Przypomnijmy, że ciało młodego ostrowczanina odlazła spacerująca łąkami za sanktuarium Miłosierdzia Bożego na osiedlu Ogrody – mieszkanka Ostrowca Św. 

O zdarzeniu pisaliśmy tutaj:

– Sprawa jest zarejestrowana  w prokuraturze. prowadzona jest wstępnie o przestępstwo określone w artykule 156 Kodeksu karnego. Najogólniej mówiąc w sprawie spowodowania Wiktorowi K. ciężkich obrażeń ciała, skutkujących jego śmiercią – wyjaśnia Cezary Skalmierski, szef Prokuratury Rejonowej w Ostrowcu Św.

 Na dziś zaplanowano przeprowadzenie sekcji zwłok pokrzywdzonego.

– Ta czynność da nam odpowiedź, co było przyczyną śmierci pokrzywdzonego. Natomiast w sprawie są zatrzymane trzy osoby. Na ten moment Policja wykonuje czynności procesowe z tymi osobami. Do tego momentu żadna z tych osób nie ma przedstawionych zarzutów. te decyzje będą zapadać jutro   – dodaje prokurator.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Koronawirus: Ministerstwo Zdrowia zmienia sposób raportowania! Na terenie województwa świętokrzyskiego 359 nowych zakażeń!

FAKTY

Zaginął Marek Rzeszowski! Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach!

FAKTY

Hubert Żądło: Wskaźniki finansowe mamy unormowane. Ten rok dla budżetu gminy Bałtów zakończymy z ponad milionową nadwyżką finansową!

FAKTY

Świętokrzyskie w czołówce! 70 milionów euro na „covidowe” wsparcie firm!

FAKTY

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this