Znajdź nas na

FAKTY

Trzy osoby zatrzymane w związku ze śmiercią młodego ostrowczanina! Na dziś zaplanowano sekcję zwłok!

Jak poinformował Cezary Skalmierski, prokurator rejonowy w Ostrowcu Św., na dziś (poniedziałek, 20 lipca) zaplanowano sekcję zwłok 20 letniego mieszkańca Ostrowca Św.. Przypomnijmy, że zwłoki mężczyzny odkryła wczoraj, spacerująca łąkami za kościołem na osiedlu Ogrody w Ostrowcu Św., mieszkanka miasta. W sprawie zatrzymano trzy osoby.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Przypomnijmy, że ciało młodego ostrowczanina odlazła spacerująca łąkami za sanktuarium Miłosierdzia Bożego na osiedlu Ogrody – mieszkanka Ostrowca Św. 

O zdarzeniu pisaliśmy tutaj:

– Sprawa jest zarejestrowana  w prokuraturze. prowadzona jest wstępnie o przestępstwo określone w artykule 156 Kodeksu karnego. Najogólniej mówiąc w sprawie spowodowania Wiktorowi K. ciężkich obrażeń ciała, skutkujących jego śmiercią – wyjaśnia Cezary Skalmierski, szef Prokuratury Rejonowej w Ostrowcu Św.

 Na dziś zaplanowano przeprowadzenie sekcji zwłok pokrzywdzonego.

– Ta czynność da nam odpowiedź, co było przyczyną śmierci pokrzywdzonego. Natomiast w sprawie są zatrzymane trzy osoby. Na ten moment Policja wykonuje czynności procesowe z tymi osobami. Do tego momentu żadna z tych osób nie ma przedstawionych zarzutów. te decyzje będą zapadać jutro   – dodaje prokurator.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this