Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Tydzień prac Urzędu Marszałkowskiego w filmowym skrócie!

Filmowy skrót najważniejszych wydarzeń mijającego tygodnia z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Działo się naprawdę dużo, a już jutro Dożynki Wojewódzkie w Opatowie.

80 rocznica wybuchu II Wojny Światowej, uroczyste obchody w Skarżysku-Kamiennej, 27 międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach, podczas którego zaprezentowano premiery sprzętu wojskowego. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Naukę w nowych budynkach szkolnych pobierać będą m.in. uczniowie z Łopuszna i Buska-Zdroju. Zmiany w systemie edukacji, o których dyskutowano podczas Świętokrzyskiego Okrągłego Stołu Edukacyjnego. W debacie uczestniczył minister Dariusz Piontkowski. Uhonorowanie osób propagujących życie bez uzależnień, czyli gala konkursu „Czyste serca”, w której udział wzięła wicemarszałek Renata Janik, a także wojewódzkie uroczystości z okazji Dnia Weterana Walk o Niepodległość RP, w których wziął udział
Andrzej Bętkowski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, tak w wielkim skrócie wyglądał tydzień prac Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. A to jeszcze nie koniec, jutro, 8 września święto rolników w Opatowie, czyli Świętokrzyskie Dożynki Wojewódzkie.

Tydzień prac Urzędu Marszałkowskiego w filmowym skrócie

Tydzień prac Urzędu Marszałkowskiego w filmowym skrócie

Opublikowany przez Naostro.info Sobota, 7 września 2019

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Czy to najwyższe w mieście stawki czynszu? Płacą za kredyt, mieszkań jednak wykupić nie będą mogli!

FAKTY

Mauzoleum czy Spółdzielnia Mieszkaniowa! Sprawą zajęła się prokuratura!

FAKTY

Od wspólnego świętowania niepodległości, po misję Apollo. Tydzień prac Urzędu Marszałkowskiego w filmowym skrócie! [VIDEO]

FAKTY

Radni KWW Jarosława Górczyńskiego zagłosowali za podwyżką opłat za śmieci! Pomyłka radnego PiS i brak prezydenta na sali!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this