Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Ukradli 1000 zdrapek, teraz grozi im do 10 lat pozbawienia wolności!

Szukali szczęścia w zdrapkach, mogą za to zapłacić wysoką cenę. Grozi im bowiem do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzewanych o włamanie do jednego z punktów totalizatora sportowego na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W piątkową noc (15 listopada) dyżurny ostrowieckiej Komendy Policji otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu szyby w jednym z punktów totalizatora sportowego na terenie miasta. Po dotarciu na miejsce, policjanci ustalili, że doszło do włamania do budynku, a sprawcy ze swoim łupem oddalili się już z miejsca zdarzenia.

W wyniku podjętych czynności, w bardzo krótkim czasie funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 27 i 23 lata. Jak się okazało to oni najprawdopodobniej włamali się do punktu sprzedaży gier losowych, a następnie dokonali  kradzieży ponad 1000 zdrapek o łącznej wartości przekraczającej 5000 złotych.

Część skradzionego mienia została odzyskana. Obaj mężczyźni byli już wcześniej znani policjantom tutejszej komendy. Za popełnione przestępstwo usłyszeli już zarzuty. Dodatkowo, jeden z mężczyzn decyzją sądu został tymczasowo aresztowany w związku ze zdarzeniem. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Województwo świętokrzyskie: 29 nowych zakażeń koronawirusem! Wśród nich nastolatek z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Jolanta Smulczyńska: Powiedziała Matka Boża, że musi mieć ładną figurkę! W Nietulisku Małym mieszańcy ratują blisko 150-letnią kapliczkę!

FAKTY

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego wsparł ostrowieckie starostwo! 4,5 mln zł unijnego wsparcia trafi do 160 podmiotów z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Ostrowiecki szpital powrócił do pracy! Będzie przeprowadzał testy wykrywające przeciwciała koronawirusa!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this