Znajdź nas na

FAKTY

Ukradli 1000 zdrapek, teraz grozi im do 10 lat pozbawienia wolności!

Szukali szczęścia w zdrapkach, mogą za to zapłacić wysoką cenę. Grozi im bowiem do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzewanych o włamanie do jednego z punktów totalizatora sportowego na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W piątkową noc (15 listopada) dyżurny ostrowieckiej Komendy Policji otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu szyby w jednym z punktów totalizatora sportowego na terenie miasta. Po dotarciu na miejsce, policjanci ustalili, że doszło do włamania do budynku, a sprawcy ze swoim łupem oddalili się już z miejsca zdarzenia.

W wyniku podjętych czynności, w bardzo krótkim czasie funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 27 i 23 lata. Jak się okazało to oni najprawdopodobniej włamali się do punktu sprzedaży gier losowych, a następnie dokonali  kradzieży ponad 1000 zdrapek o łącznej wartości przekraczającej 5000 złotych.

Część skradzionego mienia została odzyskana. Obaj mężczyźni byli już wcześniej znani policjantom tutejszej komendy. Za popełnione przestępstwo usłyszeli już zarzuty. Dodatkowo, jeden z mężczyzn decyzją sądu został tymczasowo aresztowany w związku ze zdarzeniem. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this